Калькулятор розрахунку вартості будівництва

За допомогою нашого калькулятору Ви зможете самостійно розрахувати вартість будівництва будинку за усередненими цінами. Щоб отримати актуальні і максимально наближені до реальності ціни на будівництво конкретно Вашого будинку, зв’яжіться з нами для розрахунку кошторису. Кошторис розраховується 100% безкоштовно, максимум за 2-3 робочих дні.

0 грн
Фундамент
Стіни
Перекриття
Покрівля
Залишилися питання?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!

На нашому сайті завжди можна розрахувати вартість будівництва за допомогою онлайн-калькулятора. Наш будівельний калькулятор відображає усереднені ціни на будівництво будинків у Києві та області в національній валюті. Розрахувати будівництво будинку під ключ можна буквально в 2 кліка! Просто заповніть необхідні значення і отримаєте вартість будівництва приватного будинку. Онлайн розрахунок вартості будівництва будинку - це прекрасна можливість отримати орієнтовну вартість будівництва будинку заданого розміру. Щоб розрахувати вартість будівництва будинку під ключ від компанії "КиївНовБуд" необхідно зробити кілька дій:

  • виберіть тип фундаменту, який Ви плануєте використовувати;
  • виберіть тип матеріалу стін Вашого майбутнього будинку;
  • виберіть тип перекриттів;
  • вкажіть матеріал покрівлі Вашого будинку;
  • потім вкажіть поверховість будинку і його площа;
  • натисніть кнопку "Розрахувати".
В результаті Ви миттєво отримаєте орієнтовну вартість будівництва будинку із заданими параметрами. У кожному разі, онлайн калькулятор будівництва будинку допоможе розрахувати Вам лише приблизну вартість. Щоб отримати точну оцінку вартості будівництва Ви можете скористатися абсолютно безкоштовною послугою - розрахунком реального кошторису будівництва. Щоб отримати кошторис Вам необхідно зв'язатися з нами і надати проект будинку (посилання на проект).