Штукатурка фасаду будинку — вигідний варіант оздоблення

У будь-якої людини, що мріє мати свій заміський котедж, є два варіанти: купити готовий будинок або побудувати новий .У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси. Готовий будинок хороший тим, що не потрібно займатися будівництвом і проходити всі етапи будівництва .Будують новий будинок, забудовник може втілити всі свої мрії, виходячи зі своїх фінансових можливостей. Такий будинок може стати обличчям його власника. На сьогоднішній момент існує безліч видів різної обробки для фасаду будинку, за допомогою якої можна підкреслити його індивідуальність. Незважаючи на сучасні види зовнішньої обробки будинків, а, особливопри будівництві в кризу , дешевої і затребуваною залишається штукатурка фасаду.

Плюси і мінуси фасадної штукатурки

зовнішнє утеплення

Будь-який вид зовнішньої обробки повинен виконувати захисні функції. Це відноситься і до фасадної штукатурки. Вона має ряд переваг:

 • Добре переносить перепади температур. У деяких районах значна сезонна різниця температур, тому на це якість звертається велика увага.
 • Паропроникність. Завдяки цій властивості стіни, вкриті штукатуркою «дихають», що особливо важливо для стін з пористих будівельних матеріалів, наприклад, коли вибирається, який газоблок краще вибрати для будівництва будинку.
 • Штукатурка стійка до впливу вологи, тому добре захищає поверхні стін від зайвої вологи і атмосферних опадів.
 • За допомогою штукатурки створюється додатковий шар звуко- і теплоізоляції, що підвищує комфортність проживання. У відеоролику розповідається про те,як побудувати теплий енергоефективний будинок .
 • Сучасна фасадна штукатурка стійка до механічних впливів.
 • Штукатурка легко наноситься та технологію її нанесення може освоїти будь-який бажаючий.
 • Широкий вибір фактур і забарвлень фасадних штукатурок дозволяє складати різноманітні колірні композиції.
 • Широкий діапазон цін. Є матеріали дорогі, а є штукатурки для бюджетного варіанту: все залежить від фінансових можливостей забудовника. Саме з огляду на фінансовий стан своїх клієнтів, компанія «КіевНовБуд» пропонує різніваріанти будівництва будинку, від вибору яких залежить ціна.

Головним недоліком штукатурки, напевно, можна назвати складність технології нанесення. Для якісного виконання штукатурних робіт потрібно володіти достатнім досвідом. Тому краще вдатися до допомоги сторонніх організацій, адже фасад будинку — це його обличчя. Компанія «КіевНовБуд» не тільки може надати висококваліфікованих фахівців, але і зробити розрахунок кошторису на кожен етап будівництва. Але вигідніше наймати фахівців не на етапи, а укласти з компанією договір про будівництво під ключ, тоді фахівці «КіевНовБуд» візьмуть на себеоформлення побудованого будинку . Це економить клієнту час, нерви і гроші.

Види зовнішньої штукатурки

Будь-який вид штукатурки — це суміш різних інгредієнтів. Їх склад і співвідношення визначають характеристики майбутнього покриття. Вибір штукатурки здійснюється ще на етапі проектування, якщо використовується типовий проект, то в ньому оздоблення для фасаду вже вибрана, але її можна змінити при розробці проекту. підбираючиоптимальний розмір будинку , можна розрахувати кількість матеріалів, які необхідні для зовнішньої обробки стін.

мінеральна штукатурка

Який би матеріал для стін не був вибраний, найбільш економічно вигідною зовнішнім оздобленням для будинку є штукатурка для фасаду на цементній основі. Завдяки вмісту в ній цементу головним її достоїнством є міцність, яка з плином часу збільшується. Крім того, склад штукатурки дозволяє самостійно протистояти появі грибка і цвілі. Для підвищення експлуатаційних якостей, в мінеральну штукатурку додають різні добавки. Реалізується мінеральна штукатурка в мішках у вигляді сумішей, які необхідно розводити відповідно до інструкції виробника, зазначеної на упаковці.

Недоліком цього виду обробки є невеликий вибір кольорів. Але цей мінус можна заповнити шляхом фарбування штукатурки фасадною фарбою. Найбільш відповідною є силікатна фарба. Вона глибоко проникає в розчин, збільшуючи міцність поверхні, не знижує паропроникність і дає можливість підібрати фарбу за допомогою комп’ютерної програми. Таким чином, можна оновлювати фасад будівлі хоч кожен сезон.

Акрилова штукатурка

утеплення зовні

Хорошим варіантом оздоблення фасаду штукатуркою є акрилова суміш. Спеціальні добавки, які входять до складу цих сумішей роблять поверхню з нанесеною штукатуркою паропроницаемой, стійкої до вологи і перепадів температур. Один з плюсів акрилового покриття — захист будівлі від цвілі і грибка.

Благодаря определенным добавкам получается штукатурка с различной текстурой, наприклад, штукатурка короїд, яка імітує поверхню поїдену комахами. Недоліком акрилових штукатурок є їх висока електростатічность, через яку вони сильно притягують пил і бруд. Але при цьому бруд не вбирається в структуру матеріалу, тому легко змивається водою. За фасадом легко доглядати за допомогою напору води.

Акрилові суміші готові до застосування. Перед використанням їх потрібно ретельно перемішувати. Але, не дивлячись на те, що це полегшує роботу з цими сумішами, існує складність з нанесенням. Акрилову штукатурку слід наносити площинами, не роблячи перерв в роботі, так як при нанесенні частинами, поверхні між стиками можуть відрізнятися відтінком.

Силіконова штукатурка

Дана штукатурка — найдорожчий варіант завдяки високій якості. В основі силіконової штукатурки лежать полімерні сполуки, які захищають будівлю від різних негативних зовнішніх впливів, зберігаючи довгі роки поверхню в первісному вигляді. Крім того, поверхня, покрита силіконовою штукатуркою, має хороші грязеотталкивающие властивості, не дає розвиватися мікроорганізмам, дає можливість поверхні «дихати». Протягом всього терміну експлуатації силіконову штукатурку не доведеться навіть мити, вона самоочищається завдяки атмосферних опадів.

Великим плюсом цих штукатурок є широка кольорова гама. З їх допомогою додавання різних фарбувальних пігментів можна отримати бажані відтінки, створюючи різнокольорові фасади шляхом комбінування різних кольорів. Єдиним недоліком цих штукатурок є їх висока вартість. Але якщо є можливість побудувати будинок з керамоблоков , то такому будинку бажано зробити якісну дорогу обробку за допомогою силіконової штукатурки.

Силікатна штукатурка

Зовнішня штукатурка на силікатної основі відноситься до мінеральних штукатурок, але елементом в ній виступає калиевое рідке скло. Вона має безліч переваг:

 • Висока паропроникність: волога не залишається на стінах, а виводиться назовні. Тому ця штукатурка добре підходить для обробки стін з пористих матеріалів, наприклад, при будівництві будинків з піноблоків .
 • Завдяки хорошій пластичності суміш легко наноситься.
 • Поверхня, покрита силікатної штукатуркою, має хороші грязеотталкивающие властивості, що особливо актуально для будинків, розташованих біля доріг.

Купуючи фасадну штукатурку потрібно звертати увагу на її склад і враховувати кліматичні умови, в яких буде експлуатуватися будинок.

Технологія нанесення штукатурки

У відеоролику про те, коли краще будувати будинок , йдеться, що сезон не має великого значення для будівництва котеджу. Важливо дотримуватися технологію будівництва. Штукатурка наноситься вручну або за допомогою спеціальної машини. Для нанесення штукатурки своїми руками знадобляться звичайний набір інструментів, лише для нанесення фактурної штукатурки можуть знадобитися спеціальні шпателі. Оштукатурювання стін складається з трьох етапів:

 1. Армування. Виконується армування, якщо шар штукатурки перевищує 3 см. Установка металевої сітки підвищує міцність і довговічність обробки фасаду. Сітка кріпиться до стіни за допомогою дюбелів.
 2. Установки маяків. Маяки використовуються для отримання ідеально рівній поверхні. Спочатку по зовнішніх кутах будівлі на цемент, в який доданий алебастр, виконується установка штукатурних куточків. При цьому слід проконтролювати за допомогою рівня вертикальність з різних сторін кута. Після вирівнювання кутів, встановлюються маяки в середині поверхні: спочатку натягуються горизонтальні нитки, а потім через певну відстань виставляються маяки за тією ж технологією, що і куточки.
 3. Процес нанесення штукатурки. Цей процес можна розділити на два етапи:
 • для підвищення адгезійних якостей штукатурки спочатку наноситься шар грунтовки;
 • на другому етапі наноситься остаточний шар штукатурки.

Для виконання шару грунтовки готується штукатурна суміш в пропорції 1: 4. Нанесення шару виконується шляхом розкидання розчину по стінах і вирівнювання його за допомогою штукатурного правила. На цьому етапі важливо, щоб штукатурка проникла в усі ямочки і щілини, заповнюючи повністю осередку металевої сітки.

Для остаточного шару застосовується розчин більш густої консистенції. Він також накидається на стіни, поки не буде виступати за маяки. Його вирівнюють за правилами двох сусідніх маяків.

Завершальним штрихом штукатурних робіт є затирка трохи підсохлого розчину. Стирається штукатурка круговими рухами спеціальним полутер або щітками. Коли штукатурка фасаду будинку остаточно підсохне, виконується грунтовка в два шари, а потім стіни фарбуються або на них наноситься декоративна штукатурка.

Для того щоб виконати якісно зовнішню штукатурку будинку, необхідно володіти великим досвідом штукатурних робіт, якого зазвичай немає у початківця забудовника. Компанія «КіевНовБуд» має в своєму штаті фахівців високої кваліфікації з великим досвідом різних будівельних робіт, на виконані роботи дається 5 років гарантії. Переконатися в якості робіт можна, побувавши на наших готових об’єктах і поспілкувавшись з їх власниками. Крім того, ми намагаємося працювати з нашими клієнтами на взаємовигідних умовах. Наприклад, будь-який бажаючий може надіслати нам кошторис з іншої будівельної організації і отримати вигідну пропозицію з цінами на 10% нижче, ніж у конкурентів. При цьому на якості робіт це не відбивається.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Загрузка...
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Пока оценок нет)
Загрузка...