Ціни на будівництво в 2019: скільки коштує побудувати приватний будинок

скільки коштує побудувати будинок в 2019Власний будинок в нашій країні є одним з головних атрибутів успіху людини. Однак купівля готової нерухомості вимагає досить великих грошових вкладень. Більш розумним і доступним варіантом є будівництво власного будинку самостійно або за допомогою підрядної організації. Давайте розберемося, скільки коштує побудувати будинок в Україні в 2019 році.

Варіанти будівництва власного будинку в 2019 році

Приступаючи до будівництва будинку, ціна якого може коливатися в істотних межах, слід заздалегідь визначитися з проектом і бюджетом майбутньої будови. Інакше можна прийти до браку коштів, перевитрат на неврахованих заздалегідь роботах і матеріалах та врешті-решт до зупинки будівельного процесу.

Сьогодні є три основні варіанти будівництва за допомогою підрядної організації:

 • Будівництво коробки будинку. Сюди входять облаштування фундаменту, стін, перекриттів, даху та сходів.
 • Будівництво «під оздоблення». У цьому випадку до перерахованих вище пунктів додаються стяжка, штукатурка, вікна та облаштування інженерних комунікацій.
 • Будівництво «під ключ». Цей варіант передбачає, на додаток до попереднього варіанту, наявність внутрішніх робіт. Таких як облаштування стель, монтаж сантехніки та міжкімнатних дверей, електричної фурнітури та ін.

Всі варіанти відрізняються ступенем готовності об’єкта до використання і вимагають різних грошових витрат. При цьому якщо вартість будівництва коробки можна прорахувати з досить високою точністю, то два інших варіанти вимагають індивідуального підходу через велику кількість змінних. Зокрема, використання різного обладнання, різних типів і марок оздоблювальних матеріалів і застосування різних методів роботи можуть значно впливати на загальну вартість будівництва.

З чого складається ціна будівництва будинку в 2019 році

Вартість будинку є одним з основних факторів, що впливають на прийняття рішення про замовлення того чи іншого варіанту будинку. Тим, хто хоче дізнатися, скільки коштує побудувати будинок, калькулятор допоможе зробити це швидко і надійно.

Розглянемо на прикладі одного з наших кошторисів, яким чином формується вартість будівництва коробки будинку. Для цього розберемо всі розділи кошторису на будівництво об’єкта.

Геологічні та геодезичні роботи на місцевості

Проводиться вивчення геології грунтів і підземних вод на майбутньому будівельному майданчику. Ці роботи, відповідно до кошторису, коштують 22000 грн. Однак в кожному конкретному випадку вартість буде залежати від кількості проб і розташування ділянки. У вартість геодезичних робіт входять розбивка і закріплення осей майбутньої будівлі, а також визначення висотних відміток на будівельному майданчику.

 

скільки коштує побудувати будинок в 2019

Облаштування котловану під фундамент і компенсаційних подушок

На цьому етапі необхідно очистити ділянку від рослинності. Потім механізованим і ручним способом облаштувати котлован і виконати компенсаційну подушку за допомогою щебеню і піску. У кошторисі вартість всіх робіт складає 26550 грн. Однак вартість може змінюватися в залежності від обсягу виконуваних робіт, складу грунтів і наявності грунтових вод у зоні роботи. Подушка має бути ущільнена за допомогою віброплити або віброкатка. Тільки так можна зробити якісний фундамент, ціна якого буде прийнятною.

 

Влаштування монолітного стрічкового фундаменту із залізобетону

Це облаштування опалубки, создание арматурного каркаса и безпосередно прийом бетону. Особлива увага пріділяється якості и параметрам бетону (В20), а такоже умов его висихання. После цього необходимо Виконати роботи з гідроізоляції та утеплення фундаменту. Вартість цих робіт становитиме 152400 грн. Втім, вартість залежить від кількості бетону, арматури и типу застосовуваного фундаменту (стрічкового, свайного, фундаментної плити).

 

скільки коштує побудувати будинок в 2019Пристрій монолітної плити підлоги первого поверху, тераси и монолітного ґанку

Проводиться облаштування компенсаційної подушки з щебеню и піску, монтажу опалубки и пристрої арматурного каркаса. После цього, проводитиметься частковий монтаж каналізаційної системи з виведенням труб назовні и облаштуванням гільз під майбутні комунікації. Потім виконується заливка монолітної плити. Стоимость робіт залежить від складу так званого «пирога» плити (необхідніх обсягів матеріалів для реалізації даної конструкції). Відповідно до даного кошторису, вартість робіт становить 70400 грн, В частині підлоги першого поверху.

 

скільки коштує побудувати будинок в 2019Облаштування стін будинку

На цьому етапі необходимо сделать горизонтальну гідроізоляцію фундаменту в місцях кладки стін, виконати кладку зовнішніх и несучих стін, змонтувати колони и перемички, а такоже здійсніті кладку внутрішніх перегородок. Ціна будівництва будинку в 2019 році залежить від вартості вікорістовуваніх матеріалів, и ставити 283090 грн в разі! застосування газобетонних блоків. Виготовлення залізобетонних конструкцій, таких як балки, колони, перемички передбачає армування цих виробів и прийом бетонної суміші. Паралельно з усіма роботами виконується цегляна кладка димоходів и вентиляційних каналів, а после всього облаштовується монолітний пояс для майбутньої кроквяної системи.

 

Влаштування монолітного залізобетонного перекриття и дерев’яних перекріттів на трьох відмітках

Монтаж залізобетонного перекриття предполагает монтаж опалубки, армування майбутньої монолітної конструкції и прийом бетону. При влаштуванні дерев’яного перекриття, Пожалуйста складається з балок перекриття, накату и обрешіткі, слід провести монтаж утеплювача и пароізоляційної плівки. Вартість роботи по влаштуванню монолітного залізобетонного перекриття становить 69000 грн та залежить від кількості необхідніх матеріалів та обсягів робіт.

 

скільки коштує побудувати будинок в 2019

Монтаж покрівлі будинку

Облаштування покрівлі почінається з монтажу мауерлату и создание кроквяної системи. При цьом дерев’яна конструкція винна буті оброблена вогнебіозахісні складом. После цього монтується гідроізоляційна плівка, контрейка и верхня обрешітка. Керамічна черепиця встановлюється відповідно до нормативів и необхідної технології для даного покрівельного матеріалу. Далі треба влаштувати звіси покрівлі, облаштувати водостічну систему и підшити короба металопрофілем. Зрозуміло, что всі роботи виконуються відповідно до проекту и вартують в даному випадку 274360 грн.

 

Облаштування дверей и вікон в будинку

скільки коштує побудувати будинок в 2019Двері, вікна та ворота є готовими будівельними виробами и не вимагають багато часу для монтажу. При цьому, якісні вироби коштують відповідну суму грошей. Вартість роботи залежить від типу використовуваних будівельних виробів та якості фурнітури. Відповідно до зазначеної кошторису, вартість робіт без матеріалів становить 19550 грн.

Облаштування фасаду будинку

Завершення будівництва коробки будинку предполагает утеплення фасаду с помощью мінеральної вати и робіт по декорації. Вартість таких робіт ставити 181550 грн. Та залежить, в основному, від параметрів застосовуваного матеріалів и складності декоративного оздоблення фасадної частини будинку.

 

Вплив вибору матеріалів на ціну будівництва будинку в 2019 році

Переймаючись питанням, скільки коштує побудувати будинок, потрібно враховувати склад матеріалів, які будуть використані при будівництві. Наприклад, при облаштуванні стін, можна використовувати газобетонні блоки. У наведеному нами прикладі, сукупна вартість цих матеріалів становить 221160 грн. Однак, якщо (як у цьому кошторисі) застосовувати керамоблоки європейських виробників, які мають більш високі експлуатаційні характеристики, вартість матеріалів складе 396842,00 грн, що майже в два рази більше, ніж в попередньому варіанті.

Схожа ситуація виникає при підборі матеріалів для покрівлі. Використання металочерепиці дозволяє змонтувати покрівлю, витративши на матеріали 249195 грн. А, якщо використовувати керамічну черепицю німецького виробництва, то, з урахуванням всіх необхідних компонентів, загальна сума витрат на матеріали складе 371503 грн. Замовник завжди може замовити прорахунок того чи іншого варіанту на нашому сайті, і зробити оптимальний вибір, виходячи з власних можливостей і побажань.

Таким чином, вартість будівництва будинку в 2019 році, залежить від багатьох чинників. Суттєвим фактором є вартість будівельних матеріалів і виробів, а також їх параметри. Оптимальним рішенням буде довіритися професіоналам. Наші фахівці допоможуть знайти золоту середину і нададуть найбільш вигідний варіант для кожного конкретного випадку.

 

При підготовки цієї статті використовувалися 2 кошторису (,будинок площею 264,2 м2) від КиївНовБуд: Кошторис коробка — Z74 (стрічка, газоблок, металочерепиця) и Кошторис коробка — Z74 (плита, керамоблок, ЦПЧ).

Наші ціни
Коробка
від 8490 грн/м2
Під оздоблення
від 12490 грн/м2
Під ключ
від 15990 грн/м2
З нами вигідно і
безпечно будувати будинок!
НАДІЙНІСТЬ
 • 5 років гарантії на роботи
 • більше 10 років досвід
 • 50 - 70 років гарантії на матеріали
Чесність
 • кошторис з реальними цінами
 • фіксація цін в договор
 • всі об'єкти можна відвідати
Оперативність
 • будуємо за 6-12 місяців
 • у договорі вказуємо строки здачі
 • штраф 1% від загальної вартості
  при простроченні
Прозорість
 • щотижневий фотозвіт
 • можливість без погоджень в
  будь-який момент приїхати на будівництво

НЕМАЄ ВСІЄЇ СУМИ, ЩОБ ПОБУДУВАТИ ДІМ ВІДРАЗУ?
БУДЕМО БУДУВАТИ ПОЕТАПНО, ПО МІРІ НАЯВНОСТІ ГРОШЕЙ!

Проекты домов
Залишилися питання?
Замовте професійну консультацію прямо зараз!